A A A

Strona Główna

Doradca Podatkowy, Kancelaria Podatkowa, Biuro Rachunkowe.

W ostatnich latach obserwujemy ciągłe zmiany przepisów prawa podatkowego. Brak stabilności i klarowności przepisów podatkowych utrudnia ich prawidłową interpretację i wykonywanie obowiązków podatkowych.

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej wpływa ich polityka podatkowa. W takiej sytuacji podatnicy poszukują pomocy u doradców podatkowych prowadzących kancelarie podatkowe i biura rachunkowe.

Cieszymy się dużym zaufaniem ze strony naszych klientów co jest wynikiem ciężkiej, wieloletniej pracy. Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonywania zadań, a także umiejętność wyszukiwania rozwiązań problemów podatkowych, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów (optymalizacja podatkowa).

W gronie naszych klientów znajdują się spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz osoby fizyczne, w tym także przedsiębiorcy. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów z udziałem polskiego jak i zagranicznego kapitału.

Kancelaria Podatkowa działa zachowując pełną dyskrecję, przestrzegając zasad poufności i ochrony danych naszych klientów, zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej doradcy podatkowego i ustawy o doradztwie podatkowym.

Jeżeli przedstawione poniżej problemy dotyczą Ciebie lub Twojej firmy, to gwarantuję, że podjęcie współpracy z nami pozwoli ich uniknąć.

1. Czy uważasz, że tracisz zbyt dużo czasu na uciążliwe kontakty z urzędami?
2. Czy często masz trudności z uzyskaniem porady w sprawie Twoich podatków?
3. Czy pomimo posiadania obsługi księgowej to Ty musisz pamiętać o ważnych terminach,
4. Czy często zdarza się, że Twój księgowy nie odbiera telefonów lub nie może znaleźć czasu na rozmowę?
5. Czy informację o zobowiązaniach podatkowych dostajesz w ostatniej chwili?
6. Czy musisz korzystać z dodatkowej pomocy profesjonalistów, jeżeli potrzebujesz analiz finansowych, biznesplanu lub gdy chcesz założyć lub przekształcić spółkę?
7. Czy jesteś pewien, że w Twojej księgowości wszystko jest w porządku, że nie trzeba przeprowadzić audytu podatkowego?